O nas

O nas

O nas, czyli co powinniście wiedzieć o doświadczeniu prawników kancelarii Knobloch&Partnerzy.
Kancelaria Knobloch & Partnerzy to miejsce od lat cenione za zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej sprawy.

Nasza Kancelaria istnieje na rynku od 2008 r. Specjalizujemy się w odszkodowaniach, obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz w rozwodach.

Klienci Kancelarii Knobloch & Partnerzy, cenią sobie nasze zaangażowanie wykraczające poza ramy tradycyjnej pomocy prawnej oraz elastyczną reakcję na zmieniające się realia.

Wskazujemy najlepsze rozwiązania i opracowujemy skuteczne strategie procesowe. Głównym celem naszej praktyki adwokackiej jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno  przedsiębiorcom, jak i Klientom indywidualnym.

Zapewniamy nie tylko zastępstwo procesowe ale także pomoc pozasądową. Stała współpraca z naszą kancelarią wiąże się nie tylko z określonymi działaniami na sali sądowej, ale także z poradami prawnymi na co dzień.

Reprezentujemy Klientów przed wszystkimi sądami i urzędami państwowymi na terenie całej Polski.

Dzięki szerokiemu zespołowi ekspertów, kancelaria posiada dalej idącą praktykę. W związku z powyższym współpracujemy z kancelariami jak i doradcami prawnymi nie tylko na terenie kraju ale i poza granicami Polski.

Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam stać się kancelarią oferującą kompleksowe usługi.

Zapewniamy wsparcie, poczucie bezpieczeństwa a także ustalamy jasny i szczegółowy plan działania. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami dawała naszym Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa i spokoju.

To co nas wyróżnia, to świeże podejście zarówno do Klientów indywidualnych jak i spojrzenie na kwestie prowadzenia biznesu. Rozumiemy potrzeby oraz wyzwania stojące przed nowoczesnymi przedsiębiorcami.
Jesteśmy zawsze dostępni dla naszych Klientów i zapewniamy szybki kontakt z kancelarią.

Możecie nam zaufać.

Kiedy możemy wystąpić o odszkodowanie? Co ciekawe, w przypadku zdarzeń popełnionych w wyniku przestępstwa możesz domagać się odszkodowania nawet do 20 lat od momentu popełnienia czynu.

Poznaj nasz zespół